Ei alkoholile!

Olgu, ma pean tunnistama ausalt, et ma armastan alkoholi. Väike vein siin ja väike vein seal, hea tuju vein ja halva tuju vein. Põhjuse leiab alati. Nagu te numbrite ja postituste järgi olete ka aru saanud, siis väga suur liikuja ma (viimasel ajal?) pole. Vabandusi leiab ikka. No ja siis pole ju midagi imestada, et kui ma lõpuks need õnnetud kilomeetri-kaks liigungi, kaal ikka ei lange. Mu mõistus saab ise ka aru, et kaal ei saagi langeda, kui veiniklaas liiga kiirelt kätte satub, aga joogijanu ajab oma jura. Et ma ilmselt jätan nüüd endast alkohooliku mulje, siis noh pudelite kaupa igal õhtul ma endale veini siiski sisse ei kulista ja anonüümsete alkohoolikutega ka (veel) ei kohtu, kuid eile -17.mai puhul pidupäeva šampust rüübates – võtsin ma vastu otsuse.

Ei alkoholile mõneks ajaks!

 Õhtul viskan oma number väikesed tossud varbaotsa ja alustan uuesti “enesepiinamist” jooksmise näol. Kilomeeter kilomeetri järel tervislikuma minani;)

2 thoughts on “Ei alkoholile!

 1. Ära sa palun number väiksemate tossudega jooksma hakka! Soovitavalt hangi ikka pigem number suuremad, sest muidu võid varbaküüntest üsna lihtsalt ilma jääda. Ei soovita, mina kaks varbaküünt talvel kaotasin juba sellega, et käisin paksude sokkidega jooksmas, kuigi jalats oli sama, mis harilikult. See ei ole meeldiv kogemus.

  Like

  1. Ma tean jah, et kuigi taiplik see pole, aga mul on hetkel variandid kas:
   1) tuua jalatsite puudus ettekäändeks, 2) joosta tennistega (mis oli vaat et hullem veel kui väikesed tossud) 3)joosta paljajalu (prrrr!) või 4) joosta olemasolevate jalatsitega.
   Ma loodan, et leian kusagilt mõne hea ale ja senikaua püüan varbaküüned alles hoida:)

   Liked by 1 person

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s