Kuidas minul maikuus läks?

Mai oli tõeliselt võimas kuu, eriti just rattasõidu koha pealt. Maikuusse jäid nii Roheliste Rattaretk, kus me rõõmsalt kolm päeva ratastega sõitsime, kui ka Tartu Rattamaraton.

Roheliste Rattaretke juures tegelikult need kolme päevaga sõidetavad umbes 200 km polegi ju tegelikult pikk maa, aga raskeks teeb selle just see aeglane kulgemine. Kui tegelikult suudaks ju 66 km sõita ära kolme tunniga ja päev oleks tehtud, siis Rohelistel toimub kulgemine – sõidad, vaatad mõnda põnevat kohta, sõidad, teed pissipausi, sõidad, pildistad vaatamisväärsusi, sõidad, teed söögipausi jne jne. See aga tähendab seda, et sa oled terve päeva hommikust õhtuni sadulas. Võite ainult ette kujutada, mis tunne sellel sadulaga kohtuval ihuliikmel on. 😀 Vihjeks võin öelda, et teise päeva õhtul ma ei istunud enam, olin kas püsti või pikali. Kõigest hoolimata, ma soovitan kindlasti kõigil vähemalt üks Roheliste Rattaretk kaasa teha, see on elamus omaette!

P1040988

P1040992

P1050001

Teine oluline sündmus oli muidugi Tartu Rattamaraton. Minu neljas – esimesel korral käisin lühikesel (aeg umbes 3:19), teisel läksin suure hurraaga pikale ja olin ausalt ja teenitult viimane, kolmas oli taas lühike (aeg 2:53) ja seekordne neljas nautisin jälle lühikest rada. See oli niiiiiii mõnus!!!!! Ma natuke küll kartsin, sest polnud sellel aastal kordagi oma maanteeratta selga istunud, aga selle rattaga on ju see nipp, et jalad on pedaalide küljes kinni. Ma olen korra selle rattaga ka kukkunud, sest ei jõudnud jalgu lahti keerata ning tagajärjeks oli lõhkine külg ja mõraga kiiver. Seega, oli minu hirm põhjendatud ja otsustasin võtta rahulikult, mitte puntidesse sisse trügida, sõita pigem ees või taga. Teate, see sõit oli tõeline nauding, ma tundsin ennast kui Aavo Pikkuus, kihutasin justkui tuul… Tulemusega olen ka väga rahul, eelmise korraga võrreldes 34 minutit parem aeg! Mis siis veel saaks, kui ma trenni hakkaks tegema. 😛

 

SF-b7c3c4349295032b76de058f8e8926ac
Siin ma siis vean seda meestekampa! 😉

Lõpetuseks aga ka pealkirjas lubatud maikuu kokkuvõte:

Kilomeetreid: kokku 321 (neist rattaseljas 292, jalutamist 12,47 ja jooksmist 16,31).

Ajaliselt: 31 tundi ja 37 minutit (sellest rattaseljas 24 tundi ja 25 minutit, jooksmas 2 tundi ja 12 minutit, tantsimas 3 tundi, jalutamas 1 tund ja 58 minutit).

Kokku käisin ennast liigutamas 27 korda.

Pole paha!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s